Poradnia Dignitas – tu otrzymasz pomoc

Od kwietnia działa w Gnieźnie, w ramach diecezjalnego duszpasterstwa małżeństw i rodzin, Poradnia Rozwoju Osobistego Dignitas. Placówka mieści się w diecezjalnym ośrodku duszpasterstwa przy ul. Seminaryjnej 2a w Gnieźnie i świadczy pomoc w zakresie terapii par, konsultacji psychologicznych, poradnictwa i terapii filozoficznej, poradnictwa seksuologicznego oraz poradnictwa prawnego.

W celu umówienia się ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-20.00 tel. 786 140 871, 693 952 409. Więcej informacji na stronie: poradniadignitas.pl (link także na stronie www.archidiecezja.pl). Dodatkowo poradnia organizuje we wrześniu cykl warsztatów prowadzonych przez psychologów. 8 września – poczuj siebie, w zamęcie codzienności nadaj sens temu co ważne, prowadząca Ewa Przybylska-Mielcarek; 10 września – warsztaty ze skutecznego porozumiewania się, prowadzący ks. Michał Grupa; 30 września – empatia i wypalenie zawodowe, jak dbać o innych bez zaniedbywania siebie, prowadzący s. Kinga Skórska i ks. Dariusz Larus. Szczegóły na temat warsztatów również na stronie poradniadignitas.pl.

Poradnia Dignitas – co to i dla kogo?

strona ➡️ Poradni Dignitas

Facebook ➡️ Poradni Dignitas