Rekolekcje Domowego Kościoła

W dniach 17-19 kwietnia w Katolickiej Szkole Podstawowej przy parafii pw. św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu odbyły się rekolekcje ewangelizacyjne dla małżeństw zorganizowane przez wspólnotę Domowego Kościoła z rejonu inowrocławskiego. Rekolekcje prowadzili: ks. Piotr Wencel i małżonkowie Janusz i Ewa Nowaccy z zaprzyjaźnionej diecezji bydgoskiej. Uczestniczyło w nich 18 par z rejonu  inowrocławskiego i 2 małżeństwa z podbydgoskiej Brzozy. Na rekolekcjach małżonkowie poznawali cztery prawa życia duchowego, rozszyfrowali też pojęcia „Nowa Kultura” i „Nowy Człowiek”. Najwięcej pozytywnych emocji przyniosła praca w kręgach. Otwartość małżonków, ich świadectwo wiary i życia były bogactwem tych rekolekcji, a radością były dzieci, które oczywiście towarzyszyły rodzicom.

Zainteresowanych Domowym Kościołem zapraszamy TUTAJ

20 kwietnia 2015