Rekolekcje kapłańskie w Jerozolimie

W dniach 6-14 lipca planowane są rekolekcje kapłańskie w Starym Domu Polskim w Jerozolimie. Obowiązują zgłoszenia. Spotkanie online dla zainteresowanych kapłanów odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 maja o 20.00. Link w rozwinięciu. Publikujemy zaproszenie i informację organizatora ks. Mirosława Jasinskiego, delegata Prymasa Polski ds. Domów Polski w Jerozolimie.

Wychodząc naprzeciw pragnieniu Księdza Prymasa, w Jego i własnym imieniu, serdecznie zapraszam Kapłanów archidiecezji gnieźnieńskiej na rekolekcje, które przeprowadzę w Ziemi Świętej pod hasłem Na drodze do Jeruzalem.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 6 do 14 lipca br. Zakwaterowanie przewiduję w Starym Domu Polskim w Jerozolimie (tuż obok VII stacji drogi krzyżowej) i nad Jeziorem Galilejskim (Magdala). Koszt udziału w rekolekcjach to ok. 4.500 PLN. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w rekolekcjach Księży zapraszam na spotkanie informacyjne online, za pośrednictwem platformy webex (link poniżej), w najbliższą niedzielę, 1 maja br., o godz. 20.00.

Zgłoszenia, zapytania kierować można również na adres rekolekcjewjerozolimie@gmail.com

>> Dołącz do spotkania <<<

Instrukcja jak dołączyć do spotkania.

Z uwagi na warunki zakwaterowania, ograniczoną ilość uczestników (15 osób) oraz konieczność rezerwacji biletów lotniczych uprzejmie proszę o rychłą decyzję.

ks. dr hab. Mirosław Jasinski
delegat Prymasa Polski ds. Domów Polskich w Jerozolimie