Rekolekcje przed Nawiedzeniem – konferencja 2

„Nasza relacja z Maryją to nie jest tylko kwestia pobożności, to jest kwestia samej istoty i rdzenia tego, czym jest nasza wiara” – mówi ks. Marcin Modrzyński w drugiej konferencji internetowych rekolekcji przed Nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w archidiecezji gnieźnieńskiej. Zapraszamy.

„Mentalność świata, w którym żyjemy prowadzi nas do myślenia w kategoriach komfortu i wygody, wypełnienia swoich potrzeb, a Bóg pokazuje nam jasny kierunek, że celem naszego życia jest świętość – świętość, która jest maryjna, która jest zwykła, a jednocześnie cała przeniknięta Bogiem. W Maryi widzimy całe piękno wcielenia, w Niej jest piękne człowieczeństwo, które dało w niesamowity sposób przestrzeń do tego, aby Bóg mógł się uobecnić”.

2 konferencja – „Tajemnica Zwiastowania”
ks. Marcin Modrzyński – o Bogu, który przynosi do Maryi niezwykłą obietnicę, a Ona odpowiada Mu z całą hojnością i uczy nas, jak możemy stworzyć w naszym życiu przestrzeń dla działania Boga

Nowy odcinek w kolejne soboty Wielkiego Postu

Wszystkie konferencje dostępne na playliście YouTube >>> TUTAJ