Rodzinnie w Rościnnie

Rodziny należące do kręgu Domowego Kościoła z parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Trzemesznie uczestniczyły w dniu skupienia zorganizowanym w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Rościnnie. Oazowiczom towarzyszył proboszcz ks. Piotr Kotowski.

Małżeństwa wraz z dziećmi przyjechały do Rościnna w sobotę 24 maja i do niedzielnego popołudnia uczestniczyły w konferencjach dotyczących istoty modlitwy osobistej i dialogu małżeńskiego, w Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. Poprzez projekcję filmu o Słudze Bożym ks. Franciszku Blachnickim, oazowicze mieli możliwość poznania założyciela Ruchu Światło – Życie, w ramach którego istnieje Domowy Kościół. Gdy dorośli uczestniczyli w swoich zajęciach, dzieci spędzały czas z diakonią wychowawczą. Nie zabrakło też tradycyjnego oazowego pogodnego wieczoru, który zgromadził na wspólnej zabawie zarówno starszych jak i najmłodszych.

Zachęcamy do odwiedzenia Domowego Kościoła

26 maja 2014