Rościnno: rekolekcje doradców

W ostatni weekend lutego w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Rościnnie odbyły się rekolekcje wielkopostne dla doradców życia małżeńskiego i rodzinnego. Skupieniu towarzyszyło hasło „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” . Nauki rekolekcyjne głosił  ks. dr hab. Paweł Kiejkowski, wykładowca w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. Rekolektanci wysłuchali nauk na przykładzie biblijnych przypowieści o Marcie, Marii i Łazarzu. Doradcy uczestniczyli w nabożeństwie pokutnym z rachunkiem sumienia oraz w Mszy świętej. W sobotnie popołudnie odbyły się warsztaty. O skutecznej  autoprezentacji, badaniu potrzeb narzeczonych i małżonków oraz budowaniu klimatu spotkania mówiła Joanna Bogielczyk z poznańskiej firmy Ekspert.

Fot. Arch. T. Niewiadomska

27 lutego 2018