Rozmowy wskazujące drogę

Zapraszamy na cykl rozmów w ramach trwającego w archidiecezji gnieźnieńskiej nawiedzenia kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Ksiądz Marcin Modrzyński rozmawia z ks. Piotrem Szymkowiakiem, proboszczem parafii pw. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa w Murowanej Goślinie, jedynej parafii w archidiecezji gnieźnieńskiej, gdzie otwarta została kaplica wieczystej adoracji. Zapraszamy również na wcześniejsze rozmowy: o aktywnym duszpasterstwie z ks. Janem Korygaczem, proboszczem parafii Nawiedzenia NMP w Chodzieży; o pobożności maryjnej z o. Marcinem Ciechanowskim OSPPE oraz o kapłanach z ks. Dominikiem Chmielewskim.

Cykl przygotowuje inicjatywa „Hodegetria”, stworzoną we współpracy z paulinami przez Adama Senderowskiego, który współdziałał przy organizacji wielu inicjatyw zarówno na szczeblu lokalnym, jak i diecezjalnym.

27 lipca 2022