Rozpal swoją parafię

18 czerwca w parafii bł. Jolenty w Gnieźnie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rozpal swoją parafię”. Jak zaznacza ks. Marcin Modrzyński, zaproszenie kierowane jest do wszystkich osób ze wspólnot i katolickich stowarzyszeń, które chcą w jedności z kapłanami angażować się w życie parafii, biorąc odpowiedzialność za poszczególne sfery życia parafialnego.

Poprzednie spotkanie odbyło się w kwietniu. Najbliższe zaplanowano na 18 czerwca 2022 w parafii bł. Jolenty w Gnieźnie. Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są przez poniższy formularz:

„Zapraszamy do zapoznania się z treściami konferencji, które inspirowały nas na pierwszym spotkaniu. Będziemy je publikować co tydzień na YouTube Oddanie 33. Zostały one stworzone w taki sposób, aby służyły jako konkretne narzędzie duszpasterskie do spotkań w parafii. Każdy film trwa ok. 15-20 minut i kończy się pytaniem, które jest jednocześnie zaproszeniem do wspólnego poszukiwania Bożych dróg w parafii” – mówi ks. Modrzyński.

„Przeciekające cysterny czy płynący strumień? Świeccy i kapłani w budowaniu żywego Kościoła” | ks. Sławomir Rachwalski | cz.1:

8 czerwca 2022