Tak pomagaliśmy

W archidiecezji gnieźnieńskiej, podobnie jak w całej Polsce, odbyła się w piątek i sobotę przedświąteczna zbiórka żywności Caritas. W akcję zaangażowani byli wolontariusze Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas.

W Słupcy dyżurowali wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy parafii pw. bł. Michała Kozala BM oraz Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza. Produkty zbierano w sklepach Biedronka, Intermarche i Lidl. Zebrana żywność trafi do potrzebujących w paczkach przedświątecznych. W inowrocławskich sklepach do włączenia się w zbiórkę zachęcali z kolei wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy parafii pw. Świętego Ducha. Skutecznie, co widać po pełnych wózkach. Podobne zbiórki zorganizowano również w Gnieźnie i w innych miastach archidiecezji. Caritas już dziś z serca dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w doroczną przedświąteczną zbiórkę „Tak pomagam”.

Fot. Facebook

8 grudnia 2018