Triduum Paschalne i Wielkanoc TRANSMISJE

Publikujemy program transmisji online liturgii Triduum Paschalnego oraz Mszy św. rezurekcyjnej w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Transmisje dostępne będą na stronach www.archidiecezja.pl www.prymaspolski.pl oraz archidiecezjalnym Facebooku. Publikujemy również program transmisji w Radio Plus.

WIELKI CZWARTEK
Msza św. Krzyżma

WIELKI CZWARTEK
Msza św. Wieczerzy Pańskiej

WIELKI PIĄTEK
Liturgia Męki Pańskiej

WIELKA SOBOTA
Liturgia Wigilii Paschalnej

NIEDZIELA WIELKANOCNA
Msza św. rezurekcyjna

TRAMSMISJE w Radio Plus

Wielki Czwartek od godziny 18.00 transmisja Mszy Świętej Wieczerzy Pańskiej, sprawowanej w Bazylice Prymasowskiej w Gnieźnie pod przewodnictwem abp. Wojciecha Polaka Prymasa Polski i z homilią bp. Radosława Orchowicza Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Wielki Piątek od godziny 18.00 transmisja Liturgii Męki Pańskiej, sprawowanej w Bazylice Prymasowskiej w Gnieźnie pod przewodnictwem bp. Radosława Orchowicza Biskupa Pomocniczego Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Wielka Sobota od godziny 20.00 transmisja Wigilii Paschalnej sprawowanej w Bazylice Prymasowskiej w Gnieźnie pod przewodnictwem i z homilią abp. Wojciecha Polaka Prymasa Polski.

Niedziela Wielkanocna od godziny 6.00 transmisja Rezurekcji z Bazyliki Jasnogórskiej pod przewodnictwem i z homilią abp. Wacława Depo Metropolity Częstochowskiego.

W Poniedziałek Wielkanocny transmisja z Bazyliki Prymasowskiej w Gnieźnie o godzinie 8.00

26 marca 2024