Tydzień Biblijny u Matki Zbawiciela

Trwa Tydzień Biblijny, który w tym roku przeżywamy pod hasłem „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. W gnieźnieńskiej parafii pw. Matki Zbawiciela od poniedziałku do czwartku parafianie czytali Ewangelię wg. św. Mateusza. Każdego dnia słuchających przybywało. Wcześniej, w niedzielę, obejrzeli film „Jezus z Nazaretu”. Własnoręcznie przepisali również Ewangelię wg. św. Jana. Od września ubiegłego roku w parafii istnieje też Krąg Biblijny. „Ziarno słowa zostało zasiane w sercach naszych parafian i mam nadzieję, że zaowocuje” – mówi proboszcz parafii ks. Konstanty Mrozek.

Tydzień Biblijny rozpoczęła 19 kwietnia Niedziela Biblijna. Potrwa do niedzieli 25 kwietnia. W tym roku przebiega on pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!”. Patronuje mu Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II.

Fot. ks. K. Mrozek

23 kwietnia 2015