„Ustawa Kamilka” – szkolenia w archidiecezji gnieźnieńskiej

W związku z koniecznością wdrażania standardów ochrony małoletnich i osób bezbronnych („Ustawa Kamilka”) oraz wychodząc naprzeciw potrzebom księży i parafii w archidiecezji gnieźnieńskiej odbędzie się cykl szkoleń dla zespołów parafialnych oraz osób posługujących w parafiach i mających kontakt dziećmi.

Dwa szkolenia odbędą się w Gnieźnie (CEF), a trzy w poszczególnych rejonach. Szkolenie będzie miało charakter 2-częściowy. Część 1 – podstawowa obowiązuje wszystkich (funkcjonowanie standardów i ochrona małoletnich), a część 1+2 przeznaczona jest dla osób mających w parafii kontakt z dziećmi oraz dla całych zespołów parafialnych.

Zgłoszeń osób mających uczestniczyć w szkoleniu dokonują księża proboszczowie.

Termin rejestracji upływa 1 lipca.

Link do formularza zgłoszeń i szczegółowa informacja nt. szkolenia dostępne są w zakładce
OCHRONA MAŁOLETNICH

19 czerwca 2024