Wielki Post TRANSMISJE

Wszystkich, którzy z uzasadnionych powodów, także z powodu wciąż obowiązujących ograniczeń co do liczby uczestników liturgii, nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach pasyjnych i niedzielnej Mszy św. zapraszamy do oglądania realizowanych przez nas transmisji na stronie archidiecezjalnej, Facebooku bądź na kanale YouTube archidiecezji gnieźnieńskiej.

NIEDZIELA

W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w niedziele na transmisję nabożeństwa Gorzkich Żali z nauką pasyjną ks. Wojciecha Orzechowskiego, diecezjalnego duszpasterza młodzieży oraz transmisję Mszy św. z katedry gnieźnieńskiej. Początek godzina 15.00.

PIĄTEK

W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na transmisję nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w czasie której rozważania poprowadzą siostry pallotynki z Gniezna, duszpasterstwo małżeństw i rodzin, młodzież, wspólnota gnieźnieńskiego seminarium duchownego oraz postulanci franciszkańscy z Gniezna. Godziny transmisji w linkach, które publikowane będą przed wydarzeniem na stronie archidiecezjalnej.

Zachęcamy do duchowej łączności.

23 lutego 2021