Wielkopostne śpiewanie

Koncerty franciszkańskiego zespołu „Pokój i Dobro” z Łodzi oraz Wspólnoty Młodzieży i młodzieżowej scholi „Totus Tuus” odbyły się w przedostatni weekend Wielkiego Postu w parafiach pw. św. Mikołaja w Witkowie i MB Szkaplerznej w Golinie .

Franciszkanie zaśpiewali w Witkowie podczas niedzielnych Mszy św., w ramach trwających tam rekolekcji parafialnych, głoszonych przez oblata o. Krzysztofa Jurewicza. Zespół gościł w parafii nieprzypadkowo. Z Witkowa pochodzi jeden z utalentowanych muzyków w habitach. W Golinie natomiast wielkopostny koncert zorganizowała po raz pierwszy młodzież, a konkretnie schola „Totus Tuus” kierowana przez s. Witalinę Jastrzębską oraz tamtejsza Wspólnota Młodzieży, która recytowała wiersze Cypriana Kamila Norwida.

8 kwietnia 2014