Zapraszamy – modlitwa z egzorcystą

W piątek 17 listopada o godzinie 18.00 w kościele pw św. Jerzego w Gnieźnie (za katedrą), odbędzie się modlitewne spotkanie dla osób, które korzystają z posługi egzorcysty, mają potrzebę formacji duchowej lub rozeznania swoich duchowych problemów.

Przewidywana jest okazja do spowiedzi św., Msza św. w intencji zabranej wspólnoty, konferencja ukierunkowująca życie duchowe oraz modlitwa o uwolnienie, dla tych, którzy tego oczekują. Spotkanie ma charakter ekspiacyjny – wynagradzający Sercu Pana Jezusa i Sercu Niepokalanej Maryi grzechów, zaniedbań i obojętności na łaskę. Spotkanie jest otwarte i adresowane do wszystkich. Do uczestnictwa zaprasza ks. Andrzej Panasiuk, pełniący posługę diecezjalnego egzorcysty.

9 listopada 2023