Zapraszamy rodziny i młodzież

Wraz z siostrami pallotynkami z gnieźnieńskiego „Domu pod lasem” zapraszamy rodziny i młodzież na modlitewne czuwania przed Obrazem Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej, który aktualnie nawiedza zakonną wspólnotę. Rodziny, osoby zaangażowane w formację małżeństw oraz wszyscy chętni spotkają się w domu pod lasem w sobotę 21 stycznia. Młodzież będzie miała swoje spotkanie tydzień później – w weekend 27-28 stycznia.

SPOTKANIE dla osób zaangażowanych w formację narzeczonych, małżeństw i rodzin, a także wszystkich chętnych (program)

21 stycznia

18.00 – spotkanie dla osób zaangażowanych w formację narzeczonych, małżeństw i rodzin (salka klasztorna)
20.00 – różaniec w intencji rodzin – dla wszystkich chętnych (kaplica)
21.00 – apel jasnogórski

SPOTKANIE dla młodzieży (program i formularze zgłoszeń)

27 stycznia

19.15 – konferencja z okazją do spowiedzi (ks. Remigiusz Malewicz)
20.00 – różaniec
21.00 – Apel Jasnogórski
22.00 – Msza Święta w intencji młodzieży i powołań do Służby Bożej (bp Radosław Orchowicz)
24.00 – zakończenie czuwania

28 stycznia

7.20 – Jutrznia i Godzinki
8.00 – Msza Święta

Istnieje również możliwość noclegu. Ilość miejsc ograniczona. Młodzież zabiera ze sobą śpiwory. Koszt 50 zł.

Program, dla osób, które chcą nocować:

Od 17.00 do 17.45 – rejestracja na furcie
18.00 – zawiązanie wspólnoty
18.30 – kolacja
24.00 – 7.00 – możliwość nocnego czuwania
Dalsze punkty programu jak wyżej.
Zakończenie pobytu śniadaniem o godz. 8.30.

Na Mszę świętą w piątek 27 stycznia o godz. 22.00 zaproszeni są dekanalni duszpasterze młodzieży, jak i wszyscy księża pracujący z młodymi ludźmi, dlatego prosimy o przekazanie tej informacji /zaproszenia księżom w swoich dekanatach. Siostry zaprosiły również na tę Mszę tych, którzy niegdyś byli związani z duszpasterstwem młodych i ze Szkołą Jezusa. Będzie, to dobra okazja do spotkania.

Formularze zgłoszeniowe:

OSOBY PRZYJEŻDŻAJĄCE NA CZUWANIE:

OSOBY CHCĄCE SKORZYSTAĆ Z NOCLEGU:

17 stycznia 2023