Zaproszenie na wieczór kapłański

Ks. Andrzej Nowicki zaprasza księży archidiecezji gnieźnieńskiej na wieczory kapłańskie organizowane w budynku CEF w Gnieźnie. „Spotkania te są okazją do jeszcze większej troski o powołanie jakim nas Bóg obdarzył, a przy tym szansą na budowanie braterstwa jakim jesteśmy połączeni na mocy sakramentu święceń”.

Wieczory odbywają się regularnie w jeden poniedziałek miesiąca (daty podane są z wyprzedzeniem na stronie archidiecezji i facebooku). Przebieg spotkania: spotkanie rozpoczyna się kolacją o godz. 19.30, następnie wspólne nieszpory, konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu (przewidywane zakończenie o godz. 21.30). W ramach wieczoru jest możliwość spowiedzi. W celach organizacyjnych prosimy o zgłoszenia przez telefon lub email przynajmniej jeden dzień wcześniej. Jeśli któryś z księży życzyłby sobie, aby otrzymywać przypomnienie o spotkaniu przez email lub telefon prosimy o kontakt. Daty spotkań do końca roku: 6 listopada i 4 grudnia.

Kontakt: Ks. Andrzej Nowicki +48782294777 paratosemper@gmail.com

27 października 2023