Zmarła Anna Majdan

Zmarła Anna Majdan, matka dwóch sióstr zakonnych i trzech kapłanów: Łukasza, Marka i Mieczysława, byłego misjonarza w Kamerunie, obecnie pracującego we Francji. Zmarłą polecajmy w modlitwie Bożemu miłosierdziu.

Zmarła Anna Majdan, matka dwóch sióstr zakonnych i trzech kapłanów Łukasza, Marka i Mieczysława, byłego misjonarza w Kamerunie, obecnie pracującego we Francji. W 2002 roku otrzymała medal „Zasłużony dla Archidiecezji Gnieźnieńskiej” za otwartość na życie i wychowanie czternaściorga dzieci, z których pięcioro odczytało i odpowiedziało na Boże wezwanie do stanu duchownego.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę 28 marca o godzinie 12.30 w parafii pw. św. Stanisława w Rynarzewie (diecezja bydgoska).

26 marca 2015