Zmarła s. Dominika Chuda

W piątek 28 lipca zmarła s. Maria Dominika Chuda ze Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety, przez wiele lat posługująca w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 1 sierpnia w Łopiennie. Zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu.

Śp. siostra Maria Dominika urodziła się 28 kwietnia 1925 roku w Trzciance. W tym roku obchodziła 62. rocznicę profesji zakonnej. Przez długie lata pracowała jako pielęgniarka – najpierw w Domu Pomocy Społecznej w Poznaniu na Grobli (1975-1994), od 1994 do 2008 roku w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie, gdzie również mieszkała po przejściu na emeryturę.

Msza święta i liturgia pogrzebowa odbędzie się we wtorek 1 sierpnia o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Łopiennie. Pogrzeb po Mszy św. na cmentarzu parafialnym. Zmarłą polecamy Bożemu Miłosierdziu.

29 lipca 2017