Zmiany personale w seminarium duchownym

Przychylając się do prośby ks. kan. dr. Wojciecha Rzeszowskiego, ks. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, odwołał go z dniem 8 września br. z funkcji rektora Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie i z tymże dniem mianował go dyrektorem powstającego w Gnieźnie centrum edukacyjno-formacyjnego.

Abp Wojciech Polak, Prymas Polski, z dniem 8 września br. mianował ks. dr. Przemysława Kwiatkowskiego rektorem Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie, zwalniając go równocześnie z obowiązków swojego osobistego sekretarza.

Z dniem 1 września br. abp Wojciech Polak, Prymas Polski, odwołał ks. Dariusza Larusa z funkcji ojca duchownego Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie i z tymże dniem skierował go do pomocy w powstającym w Gnieźnie centrum edukacyjno-formacyjnym.

Abp Wojciech Polak, Prymas Polski, z dniem 1 września br. mianował ks. Pawła Rybaka ojcem duchownym Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

28 czerwca 2016